Kolorowe wisiorki z żywicy - Kolekcja Sobotni Szał - Smocze Skarby

"Sobotni Szał"

Kolorowo, kolorowo, kolorowo...

Prosta i elegancka kolekcja wisiorków dla fanów barwnych akcesoriów. Różne kształty, różne rozmiary, wszystkie na stali szlachetnej.
Kolekcja Jesienna - Smocze Skarby

"Jesień, jesień!"

Ciepłe swetry, liście spadające z drzew i gorąca herbata!

Idealna kolekcja kolczyków i wisiorków na ten chłodny czas. Przytulne kolory w blasku pozłacanej stali. Nic, tylko nosić!
Kolekcja na Halloween - Wiedźmi Czas - Smocze Skarby

"Wiedźmi Czas"

Halloween za pasem! Pokaż swoją Wiedźmowatość!

Kociołki, nietoperki, dynie i księżyc w pełni. Nic tak nie poprawia humory 🙂 Do tego ciepły sweter, kocyk, gorący napój w ulubionym kubku... I można witać Panią Jesień.
Wielokolorowe kolczyki "Jesienny Blues" - Smocze Skarby

"Jesienny Blues"

Spokojnie, ciepło, przytulnie.

Gdy za oknem dni stają się coraz krótsze i chłodniejsze, liście powoli zaczynają zbierać się w sobie, by wejść na drogę transformacji... Gdy gorąca herbata smakuje lepiej, a swetry w szafie coraz bardziej kuszą 🙂
Kolczyki Kolorowe Zawirowania - Smocze Skarby

"Kolorowe Zawirowania"

Kolorowo, zakręcenie, spiralnie!

Ślimaczki, spiralki, zawijaski 🙂 Ta kolekcja ma głównie ten motyw właśnie. Nie ważne, czy przypomina Ci o galaktykach czy o spiralach, które widziałaś gdzieś, kiedyś... Ważne, że jest barwnie, energetycznie i lekko! Jak zawsze 🙂
Kolczyki kolorowe "Kwiatowe Sny" - Smocze Skarby

"Kwiatowe Sny"

Radośnie, kwiatowo, tropikalnie!

Kwiatowo i kolorowo! Taka jest ta kolekcja 🙂 Dominują klimaty tropikalne, pełne kwiatów, które mogłyby zakwitnąć w dzikiej, niezbadanej dżungli... Albo na innej planecie!
Kolekcja W kółko - Smocze Skarby

"W kółko"

Barwnie, niepowtarzalnie, odważnie!

Przeróżne kolory, przeróżne kształty, a wszystko to w oparciu o kształt koła i nieprzewidywalność oraz niepowtarzalność tworzonych z nimi wzorów.
Kolczyki pastelowe - Smocze Skarby

"Pastelowy Ogród"

Kwiaty lotosu zakwitły w pastelach!

Róże, niebieskości, żółcie i parę innych kolorów w wydaniu lekkim i delikatnym. Kojarzą się z łagodnością i spokojem, błogością i radością 🙂 Idealne, by poprawić sobie humor!
Kolekcja Błękitna Laguna - Smocze Skarby

"Błękitna Laguna"

Lekka, delikatna, idealna na plażę lub... by o niej przypominać 😉

Biel, odcienie morskiego niebieskiego oraz motyw liści monstery - wszystko to zaklęte w kolczykach. Zwiewne, leciutkie, wykończone stalą szlachetną lub pozłacaną stalą szlachetną.
wszechswiaty-grupowe-2

"Wszechświaty"

Kolorowe, geometryczne, idealne na lato!

Zielenie, fiolety, róże, do tego odrobina blasku i geometryczne, proste formy. Perfekcyjny dodatek do codziennego stroju, na zakupy, do pracy, na spacer!

Dostępne Kolekcje

Tutaj zobaczysz wszystkie dostępne kolekcje biżuterii oraz kilka ostatnich produktów, które dołączyły do każdej z nich 🙂