Delikatna bransoletka z kwarcem różowym
Delikatna bransoletka z kwarcem różowym
85,00 zł
Cena zawiera 23% podatku VAT. Jeśli widzisz cenę promocyjną – jest to najniższa cena z ostatnich 30 dni.
* Koszt dostawy od 12zł * Własna dedykacja gratis *
* Zniżka 10% na kolejne zakupy * Każdy produkt tworzę dla Ciebie *
Darmowa wysyłka od 150zł
Koszt dostawy od 12zł
Własna dedykacja gratis
Zniżka 10% na kolejne zakupy
Każdy produkt tworzę dla Ciebie
Na stanie
Uwaga: bransoletki z fasetowanym kwarcem różowym dostępne tutaj 🙂
Delikatna bransoletka z kwarcem różowym to idealny dodatek do codziennych stylizacji!
Lekka, pasująca wspaniale wszystkim fankom kamieni naturalnych w wersji mini, bransoletka powstała na mocnym jubilerskim sznurku w kolorze czarnym. Oko w niej przyciągają koraliki kwarcu różowego przeplatane złotym hematytem.
Kwarc różowy często zwany jest kamieniem miłości. Wzmacnia relacje międzyludzkie – zarówno związki romantyczne, jak i przyjaźnie. Niesie pewność siebie i spokój ducha, łagodzi też stres i pomaga zaufać – sobie i innym.
Dodatek hematytu, który zwany jest kamieniem wojowników, wzmacnia Twoją siłę, odwagę i wytrzymałość.
Bransoletka powstała na sznureczku grubości ok. 0,6mm, koraliki kwarcu różowego mają ok. 4,5mm, zaś hematytowe drobinki mają ok. 2mm.
Całkowita długość bransoletki to 26cm, zapięcie jest regulowane, pasuje dzięki temu na większość nadgarstków 🙂
Bransoletka wysyłana jest na widocznym na zdjęciu grawerowanym drewienku, zawierającym podstawowe właściwości głównego kamienia użytego do jej stworzenia – opakowanie idealne na prezent!
Potrzebujesz większą ilość? Szukasz innego wzoru lub koloru? Skontaktuj się ze mną, ustalimy wszystko!
Waga | 0,051 kg |
---|---|
Kod produktu | BRA-KM-70 |
Kolekcja | Twoje Kamienie |